Proferto Olsztyn dla Ukrainy

Proferto Olsztyn dla Ukrainy
by admin

Za każde 100 tys. zł wypłaconego kredytu nowych Klientów PROFERTO w Olsztynie, którzy do 31 marca zgłoszą się za pomocą tego dedykowanego formularza i którym będziemy pośredniczyć w udzieleniu kredytu, przeznaczymy 300 zł na jedną z fundacji zajmujących się wsparciem dla Ukrainy. Środki będą wygospodarowane z części naszych zysków. Będzie to bez wpływu na naszych Klientów i ich koszty. Dla Nich nasze usługi będą darmowe, a kredyty korzystne jak dotychczas.

Mamy nadzieję, że konflikt szybko się skończy. Gdyby jednak było inaczej przedłużymy naszą akcję.

Bez względu, czy dopiero zastanawiasz się nad kredytem, czy masz go już wybranego, zawsze możesz zadecydować, czy chcesz z nami pomóc. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby będą jeszcze długo po zakończeniu konfliktu. Dlatego nie ma znaczenia, kiedy kredyt zostanie wypłacony. Czy będzie to za tydzień, miesiąc, pół roku, pieniądze trafią do potrzebujących.

Wybraliśmy wsparcie fundacji, ponieważ one lepiej od nas wiedzą gdzie i jak środki rozdysponować.

Specjalnie do tego celu udostępniliśmy powyższy formularz. Zgłoszenie z niego będzie dla nas jednoznacznym sygnałem chęci wzięcia udziału we wspólnej akcji.

Chcielibyśmy, żeby podejść to tego jak do akcji przekazywania 1% podatku. Podatek i tak trzeba zapłacić. Można natomiast zadecydować, gdzie jego część ma trafić. Tu będzie tak samo. Można wziąć kredyt gdziekolwiek, a można ten kredyt wziąć z naszą pomocą i dodatkowo wesprzeć potrzebujących.

Razem możemy więcej