Misja i Wizja

Misja i Wizja
by admin

Twarde fakty. Przejrzyste rozwiązania.

Kładziemy silny nacisk na potrzeby klienta i zapewniamy więcej niż tylko raport lub analizę. Staramy się udzielać fachowych porad i wsparcia w oparciu o naszą wiedzę ekonomiczną, a także przekazywać fakty naszym klientom. Zapewniamy fachową pomoc opartą na sprawdzonych metodach, a nasi eksperci finansowi mają dogłębną wiedzę branżową.

Zasięg

Cały kraj

Różnorodność

20% Kobiet

Wykształcenie

89% wyższe

Fakty

  • 15 lat doświadczenia
  • Wiedza specjalistyczna: Finanse
  • 17 Ekspertów
  • Firma ogólnopolska
  • Niezależni
  • Polski kapitał

O Ekspertach

Bogate doświadczenie Ekspertów finansowych i współpraca z wiodącymi firmami i organizacjami w Polsce czyni z Proferto jedną z kilku najlepszych firm w branży . Zapewniamy niezależną pomoc opartą na sprawdzonych metodach, a nasi eksperci mają dogłębną wiedzę z zakresy finansów i ubezpieczeń.

Przeczytaj więcej o naszych Ekspertach

Łączymy dogłębną wiedzę o klientach z praktyczną wiedzą w zakresie operacji i ekonomii, aby pomóc naszym klientom w tworzeniu trwałych, organicznych postępów i pomóc firmom w podjęciu kolejnego kroku naprzód.

Ekspert dokonał oceny ryzyka potencjalnych przyszłych potrzeb i tego, jak moglibyśmy je zaplanować. Obliczył naszą zdolność kredytową i przedstawił propozycje optymalnych ofert finansowania. Oni nie tylko dostarczają bogactwa wiedzy, ale także wnoszą osobisty charakter, którego często brakuje w innych firmach. Wysoce rekomenduję.

Nasi konsultanci pomagają firmom przemyśleć działalność i modele operacyjne, aby zapewnić przełomową wartość. Nasi ludzie wiedzą, jak przewidywać, współpracować i wprowadzać innowacje, a także stwarzać możliwości nawet z nieprzewidzianych przeszkód. Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy częścią polskiej firmy dostarczającej profesjonalnych usług, obsługującej naszych klientów na najważniejszych dla nich rynkach.

Nasze zaangażowanie wykracza poza naszych klientów i rynek komercyjny do naszej własnej organizacji i społeczności, w których pracujemy i żyjemy.