Eksperci

Eksperci
by admin

Doświadczenie i wiedza.

Zatrudniamy tylko sprawdzonych kandydatów o najlepszych wynikach. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu zawodowemu skupiamy się na doświadczonych pracownikach. Na Eksperta przypada średnio kilkaset ukończonych spraw, co oznacza, że zawsze będziesz w bezpiecznych rękach.

Krzysztof Bontal - Proferto

Krzysztof Bontal

Ekspert – Olsztyn
(kredyty, nieruchomości)

695 855 627
krzysztof.bontal@proferto.pl

Tomasz Maciejewski - PROFERTO

Tomasz Maciejewski

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

695 672 933
tomasz.maciejewski@proferto.pl

Mirosław Garb - PROFERTO

Mirosław Garb

Ekspert – Kraków
(kredyty)

691 876 483
miroslaw.garb@proferto.pl

Ekspert Proferto

Krzysztof Kaszuba

Ekspert – Olsztyn
(kredyty, nieruchomości)

508 375 275
krzysztof.kaszuba@proferto.pl

Sylwia Wojtal - PROFERTO

Sylwia Wojtal

Ekspert – Brzesko
(kredyty)

888 313 108
sylwia.wojtal@proferto.pl

Ekspertka - PROFERTO

Sonia Gawrońska

Ekspert – Sosnowiec
(kredyty)

695 855 639
sonia.gawronska@proferto.pl

Małgorzata Grzyb - PROFERTO

Małgorzata Grzyb

Ekspert – Gdynia
(kredyty)

532 443 883
malgorzata.grzyb@proferto.pl

Ekspertka - PROFERTO

Agnieszka Malina

Ekspert – Kraków
(kredyty)

517 177 587
agnieszka.malina@proferto.pl

Paweł Libera - Proferto

Paweł Libera

Ekspert – Kraków
(kredyty)

790 274 471
pawel.libera@proferto.pl

Maciej Jakubowski - PROFERTO

Maciej Jakubowski

Ekspert – Kraków
(kredyty)

501 186 588
maciej.jakubowski@proferto.pl

Magdalena Odrzywołek - PROFERTO

Magdalena Odrzywołek

Ekspert – Kraków
(kredyty)

609 870 217
magdalena.odrzywolek@proferto.pl

Michał Wierzchoś - PROFERTO

Michał Wierzchoś

Ekspert – Kraków
(kredyty)

601 409 547
michal.wierzchos@proferto.pl

Wojciech Zieliński - PROFERTO

Wojciech Zieliński

Ekspert – Kielce
(kredyty, nieruchomości)

665 588 309
wojciech.zielinski@proferto.pl

Jakub Palka - PROFERTO

Jakub Palka

Ekspert – Kraków
(kredyty)

667 320 611
jakub.palka@proferto.pl

Marcin Szeląg - PROFERTO

Marcin Szeląg

Ekspert – Kraków
(kredyty)

513 014 179
marcin.szelag@proferto.pl

Maciej Kubacki - PROFERTO

Maciej Kubacki

Ekspert – Kraków
(kredyty)

604 964 996
maciej.kubacki@proferto.pl

Ekspert Proferto

Ala Warcaba

Ekspert – Olsztyn
(nieruchomości)

783 962 280
ala.warcaba@proferto.pl

Paweł Marciński - PROFERTO

Paweł Marciński

Ekspert – Wieliczka
(kredyty)

694 703 269
pawel.marcinski@proferto.pl

Krzysztof Saniuk - Proferto

Krzysztof Saniuk

Ekspert – Gdynia
(kredyty)

604 127 164
krzysztof.saniuk@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Aleksander Müller

Ekspert – Kraków
(kredyty)

501 706 495
aleksander.muller@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Jakub Sobolewski

Ekspert – Kraków
(kredyty)

608 417 174
jakub.sobolewski@proferto.pl

Agnieszka Ruszar - PROFERTO

Agnieszka Ruszar

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

600 330 547
agnieszka.ruszar@proferto.pl

Kamila Idźkowska - PROFERTO

Kamila Idźkowska

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

723 473 652
kamila.idzkowska@proferto.pl

Marzena Proskurnicka - PROFERTO

Marzena Proskurnicka

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

509 720 262
marzena.proskurnicka@proferto.pl

Anna MIchalec - Proferto

Anna Michalec

Ekspert – Kraków
(kredyty, ubezpieczenia)

575 548 328
anna.michalec@proferto.pl

Artur Niezgoda - Proferto

Artur Niezgoda

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

795 822 422
artur.niezgoda@proferto.pl

Katarzyna Grzybowska - Proferto

Katarzyna Grzybowska

Ekspert – Olsztyn
(kredyty)

512 302 162
katarzyna.grzybowska@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Grzegorz Zieliński

Ekspert – Lubin
(kredyty)

691 528 008
grzegorz.zielinski@proferto.pl

Ekspertka - PROFERTO

Anita Stańczyk

Ekspert – Lubin
(kredyty)

667 004 104
anita.stanczyk@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Marek Kaźmierczak

Ekspert Lubin
(kredyty)

727 771 997
marek.kazmierczak@proferto.pl

Ekspertka - PROFERTO

Ewelina Przybył

Ekspert – Lubin
(kredyty)

530 245 525
ewelina.przybyl@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Dariusz Kawa

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

694 737 930
dariusz.kawa@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Szymon Proskurnicki

Ekspert – Wrocław
(kredyty)

735 977 734
szymon.proskurnicki@proferto.pl

Ekspertka - PROFERTO

Julia Żenczak-Kruk

Ekspert – Kraków
(kredyty)

793 395 742
julia.zenczak-kruk@proferto.pl