Eksperci

Eksperci
by admin

Doświadczenie i wiedza.

Zatrudniamy tylko sprawdzonych kandydatów o najlepszych wynikach. Dzięki ponad 15-letniemu doświadczeniu zawodowemu skupiamy się na doświadczonych pracownikach. Na Eksperta przypada średnio kilkaset ukończonych spraw, co oznacza, że zawsze będziesz w bezpiecznych rękach.

Krzysztof Bontal - Proferto

Krzysztof Bontal

Ekspert – Olsztyn
(kredyty, nieruchomości)

695 855 627
krzysztof.bontal@proferto.pl

Ekspert Proferto

Krzysztof Kaszuba

Ekspert – Olsztyn
(kredyty, nieruchomości)

508 375 275
krzysztof.kaszuba@proferto.pl

Ekspertka - PROFERTO

Agnieszka Malina

Ekspert – Kraków
(kredyty)

517 177 587
agnieszka.malina@proferto.pl

Małgorzata Grzyb - PROFERTO

Małgorzata Grzyb

Ekspert – Gdynia
(kredyty)

532 443 883
malgorzata.grzyb@proferto.pl

Krzysztof Saniuk - Proferto

Krzysztof Saniuk

Ekspert – Gdynia
(kredyty)

604 127 164
krzysztof.saniuk@proferto.pl

Paweł Libera - Proferto

Paweł Libera

Ekspert – Kraków
(kredyty)

790 274 471
pawel.libera@proferto.pl

Maciej Jakubowski - PROFERTO

Maciej Jakubowski

Ekspert – Kraków
(kredyty)

501 186 588
maciej.jakubowski@proferto.pl

Magdalena Odrzywołek - PROFERTO

Magdalena Odrzywołek

Ekspert – Kraków
(kredyty)

609 870 217
magdalena.odrzywolek@proferto.pl

Michał Wierzchoś - PROFERTO

Michał Wierzchoś

Ekspert – Kraków
(kredyty)

601 409 547
michal.wierzchos@proferto.pl

Mirosław Garb - PROFERTO

Mirosław Garb

Ekspert – Kraków
(kredyty)

691 876 483
miroslaw.garb@proferto.pl

Jakub Palka - PROFERTO

Jakub Palka

Ekspert – Kraków
(kredyty)

667 320 611
jakub.palka@proferto.pl

Marcin Szeląg - PROFERTO

Marcin Szeląg

Ekspert – Kraków
(kredyty)

513 014 179
marcin.szelag@proferto.pl

Maciej Kubacki - PROFERTO

Maciej Kubacki

Ekspert – Kraków
(kredyty)

604 964 996
maciej.kubacki@proferto.pl

Ekspert Proferto

Ala Warcaba

Ekspert – Olsztyn
(nieruchomości)

783 962 280
ala.warcaba@proferto.pl

Paweł Marciński - PROFERTO

Paweł Marciński

Ekspert – Wieliczka
(kredyty)

694 703 269
pawel.marcinski@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Jakub Sobolewski

Ekspert – Kraków
(kredyty)

608 417 174
jakub.sobolewski@proferto.pl

Ekspert - PROFERTO

Aleksander Müller

Ekspert – Kraków
(kredyty)

501 706 495
aleksander.muller@proferto.pl