Krzysztof Bontal

Krzysztof Bontal
by admin

Ekspert kredytowy
Ekspert ds. nieruchomości

Posiadacz certyfikatu EFG (European Financial Guide) po krótkiej przygodzie z Lukas Bankiem (Credit Agricole) rozpoczął w roku 2006 pracę w Notus Finanse. Począwszy od stanowiska Doradcy Kredytowego przeszedł długą ścieżkę do stanowiska Dyrektora Makroregionu północno-wschodniej Polski. Zarządzał oddziałami w Olsztynie, Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Białymstoku i Kętrzynie.

W Olsztynie wspólnie ze specjalistami finansowymi zdobyli znaczną część rynku kredytów hipotecznych. W 2019 roku jego zespół pomagał przy co piątym kredycie w regionie. Rok 2018 zakończył jako Dyrektor oddziału z największa dynamiką sprzedaży ubezpieczeń na życie w Notus Finanse.

W 2019 roku postanowił skupić się na lokalnym rynku Olsztyna i okolic. Stworzył nowa firmę pod marką PROFERTO, która dziś łączy doświadczenie zdobyte przez kilkanaście lat w branży, z nowym, świeżym podejściem do obsługi i pomocy Klientom.

Doświadczony Ekspert Finansowy, specjalizujący się w profesjonalnej obsłudze Klienta, sprzedaży i kredytowaniu nieruchomości, do którego można się zgłosić z każdym problemem dotyczącym rynku finansowego i rynku nieruchomości.

Redaktor serwisu www.pierwszemieszkanie.com.pl o rządowych kredytach preferencyjnych Bezpieczny Kredyt 2% i Rodzinny Kredyt Mieszkaniowy w ramach programu Pierwsze Mieszkanie

Krzysztof Bontal - Proferto

Krzysztof Bontal
Ekspert kredytowy
Ekspert ds. nieruchomości
Olsztyn

Tel: 695 855 627
Email: krzysztof.bontal@proferto.pl

Obszary wiedzy specjalistycznej

  • Kredyt hipoteczny
  • Rynek wtórny
  • Rynek pierwotny