Katarzyna Grzybowska

Katarzyna Grzybowska
by admin

Ekspert kredytowy

Urodzona w Olsztynie, ukończyła studia pierwszego stopnia na kierunku ekonomia, następnie drugiego stopnia na kierunku zarządzanie o specjalizacji Rachunkowość i Zarządzanie Finansami na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie osiągając tym samym tytuł magistra.
W roku akademickim 2018/2019 ukończyła  program kształcenia młodych przedsiębiorców w ramach Międzywydziałowej Szkoły Przedsiębiorczości  Akademii Biznesu UWM pod dyrekcją dr hab. Bogdana Włodarczyka.
W tym samym roku odbyła warsztat pt. „Istota Przywództwa – Skuteczne Przywództwo” Andrzeja Cichockiego na III Kongresie Przyszłości w Olsztynie oraz ukończyła kurs z zakresu kadr i płac prowadzony przez SEKA S.A.
Dodatkowo odbyła staż na stanowisku obsługi interesariuszy w ramach europejskiego programu „Dotacje na Start 2” w Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego Lendo, Łosko S.C.

Znana ze swojej działalności charytatywnej dla takich organizacji jak UNICEF czy też Dobra Fabryka.
W 2021 roku została laureatką konkursu Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego .

Współautorka publikacji “Co zmienilibyśmy w Polsce i Europie”, której oficjalna premiera odbędzie się podczas XI Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie.

Katarzyna Grzybowska - Proferto

Katarzyna Grzybowska
Ekspert kredytowy
Olsztyn

Tel: 512 302 162
Email: katarzyna.grzybowska@proferto.pl

Obszary wiedzy specjalistycznej

  • Kredyt hipoteczny
  • Rynek wtórny
  • Rynek pierwotny