Dariusz Kawa

Dariusz Kawa
by admin

Ekspert kredytowy

Finansami profesjonalnie zajmuje się od 2006 roku jako ekspert w zakresie kredytów hipotecznych, firmowych, gotówkowych oraz ubezpieczeń na życie i majątkowych.
Pracował również w banku gdzie był odpowiedzialny za wdrażanie nowych procedur  i ich odpowiednią interpretację. Dzięki temu doskonale orientuje się w oczekiwaniach analityków bankowych i sposobach oceny przez nich aplikacji kredytowych.
Przez cztery lata zbierał też doświadczenie jako pośrednik w obrocie nieruchomości.

Jako ekspert finansowy pomagał Klientom w trudnych sytuacjach. Wielu z nich dzięki niemu spełniło marzenia o własnym lokum lub uwolniło się ze spirali zadłużenia. Pomagał przy wszelkich zawiłościach procesowych i przygotowuje Klientów do uzyskania finansowania. Długoletnie doświadczenie pozwala mu zaoferować kompleksową obsługę obejmującą pełny proces nabycia nieruchomości, począwszy od znalezienia nieruchomości, jej sfinansowania i ubezpieczenia po usługi remontowo-wykończeniowe.
Z klientem ma kontakt również po uzyskaniu przez niego kredytu, informując o nowych, lepszych ofertach i wykorzystując każdą możliwość, żeby klient mógł oszczędzić i otrzymać produkt jak najtańszy.

Nie boi się trudnych tematów.

Absolwent dwóch uczelni ekonomicznych na kierunkach ekonometrii, ekonomiki nieruchomości oraz ubezpieczeń.

Dariusz Kawa - Proferto

Dariusz Kawa
Ekspert kredytowy
Wrocław

Tel: 694 737 930
Email: dariusz.kawa@proferto.pl

Obszary wiedzy specjalistycznej

  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty firmowe
  • Finansowanie pozabankowe
  • Ubezpieczenia