Warm-Mazur, Kotkowo, domek letniskowy nad j Gil

Warm-Mazur, Kotkowo, domek letniskowy nad j Gil
by admin

Nieruchomość znajduje się na skraju wsi Kotkowo (gmina Łukta), w enklawie ciszy i spokoju.
Wielkim atutem jest sąsiedztwo jeziora Gil- w odległości 400 m, las 50 m. Atrakcyjna lokalizacja daje możliwość rozkoszowania się obserwacją przyrody, roślinnością okalającą jezioro Gil obfitujące w ryby różnego gatunku np. okoń, sielawa, węgorz?

W pobliżu czynny bar otwierany sezonowo, serwujący smaczne domowe jedzenie.
Najbliższy przystanek autobusowy oraz sklep w miejscowości Florczaki oddalone o 2 km. Na większe zakupy można udać się do marketów w Morągu oddalonym 10 km od Kotkowa i 30 km od Olsztyna.

Oferujemy do sprzedaży działkę rekreacyjną o powierzchni 900m2, na której znajduje się urokliwy, drewniany domek letniskowy z tarasem o powierzchni 64m2. Domek posiada ogrzewanie elektryczne, woda i ścieki podłączone są do sieci wodno-kanalizacyjnej. Na parterze znajduje się przestronna kuchnia, salon i łazienka z kabiną prysznicową. Na poddasze prowadzą schody do dwóch sypialń.
W cenie sprzedaży pozostaje całe wyposażenie lokalu widoczne na zdjęciach.

Działka płaska, bardzo dobrze nasłoneczniona, obrzeża obsadzone tujami (szmaragdy), ogrodzona siatką z dwiema bramami wjazdowymi. Dojazd do działki – drogą piaszczystą.

Polecam i zapraszam na prezentację !!!

Brakuje gotówki? Pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru najlepszej oferty finansowania spośród wielu banków. Dostosujemy ofertę kredytu do Twoich potrzeb i oczekiwań oraz będziemy do Twojej dyspozycji.

Rynek:

Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Miasto: Kotkowo

Ulica:

Cena całkowita: 160000 PLN

Cena za metr2: 177.78 PLN

Powierzchnia: m2

Czynsz:

Ilość pokoi:

Piętro: z

Rok budowy obiektu:

Ofertę przygotował:
Alina Warcaba
Email: ala.warcaba@proferto.pl
Nr telefonu: 783962280

Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *